Los Alcazares, Costa Blanca sør

Praktfull og moderne villa med 3 soverom og stor tomt. Kort gangavstand til strand og koselig sentrum!

Pris
NOK 6.341.926 EUR 610.000
Soverom
3
Fasiliteter
Takterrasse
Beliggenhet
Gåavstand til strand
Boligtype
Enebolig
  • Fantastisk villa som bygges etter de høyeste standarder med en lang liste med individuelle tilvalg. Uteområdet består av frodige hagene med beplantning som står i stil til den moderne arkitekturen i boligen. Her er og et stort privat svømmebasseng, og et flott grillområde og terrasse. Inngang med komplett videoinngangssystem, eller via bil og rett inn i garasjen.

    Inne i boligen er det et romslig hovedplan med åpen planløsning, dobbeltsidig peis, og automatiserte lys og persienner. Vinduer og terrrassedører i full høyde som gir deg tilgang til hagen, terrasser, sittegrupper og et fantastisk privat bassengområde. Ultramoderne kjøkken, med et utvalg integrerte apparater, og spisestue, komplett med glasskyvedører, slik at du kan spise ute eller inne! I første etasje finner man og et dobbelt soverom med garderober, og tilgang ut til hageområdene. Her er og et bad. Glasstrapp opp til andre etasje med 2 store soverom, komplett med moderne bad, garderober og egne private terrasser med utsikt over Mar Menor og ut til La Manga. På baksiden er det terrasse med trapper som leder opp på takterrassen med den mest fantastiske utsikten over hele Mar Menor. Dette er virkelig et spektakulært hjem, og listen over funksjoner er uendelig fra hjemmeautomatiseringssystemet, gulvvarme, utendørs foss og mange andre unike designelementer. Dette er virkelig en sjanse til å eie et unikt hjem med utsikt du aldri vil bli lei av!
  • Los Alcazares er en sjarmerende liten kystby cirka 1 time å kjøre sør for flyplassen i Alicante, og rundt 20 minutter fra Corvera (Murcia) flyplass. Her har man langstrakte strender, tapas-barer og restauranter, cafeer, banker og butikker, alle servicetilbud man trenger. Beliggende noen hundre meter fra sjøen og en kort spaserstur inn til sentrum gjør beliggenheten til dette prosjektet veldig attraktiv. Det er også en koselig gamleby som absolutt er verdt et besøk.
    • Balkong/Terrasse
    • Bilvei frem
    • Garasje/P-plass
    • Golfbane
    • Offentlig vann/kloakk
    • Takterrasse
    • Utsikt
    • Innlagt strøm
    • Innlagt vann
    • Gåavstand til strand
    • Turterreng
  • SPANIA1 AS er et norsk aksjeselskap med kontor i Norge og Spania.
    Vi selger nye boliger direkte fra utbygger, og er en ledende aktør i Norge.
    Vi ser til at det blir gitt bankgaranti på alle nye prosjekter.

    Hovedpunkter

    • Kjøp direkte fra utbygger
    • Garanti på alle nybygg
    • Vi har kontor i Norge, Alicante og Malaga
    • Norske erfarne meglere
    • Oppfølging - fra kjøp til innflytting
    • Meget gode referanser fra kunder 
    • Hjelp til utleie av boligen
    • 80% finansiering i euro

    Den beste investeringen dere kan gjøre - er å velge riktig megler!
    Se våre referanser.

    KJØP DIREKTE

    SPANIA1 er IKKE et fordyrende mellomledd, og dere kjøper direkte hos utbygger. 
    Vi er et bindeledd mellom dere, spansk advokat, og utbygger.
    Dere får god hjelp fra kjøp til innflytting - uten at det koster noe ekstra.

    AVGIFTER I SPANIA

    Samlede offentlige avgifter ved kjøp av bolig i Spania er ca 13-14%.
    Les mer om avgifter på vår webside.

    UTLEIE

    Boligen i Spania kan finansieres ved utleie.
    Vi har et eget servicekontor som ordner med alt det praktiske.
    Mange velger å annonsere selv, men bruker våre kontakter i Spania for vask og renhold. Dette tar vi ikke betalt for. Les om utleie på vår webside.

    TIPS

    Bruk én megler (ikke flere) til å vise dere ALLE aktuelle prosjekter.
    Da rekker vi å bli kjent med deres behov, og grunnlaget for å finne drømmeboligen øker.
    SPANIA1 vil alltid forhandle frem beste avtale på vegne av våre kunder!

Publisert: 27.06.2021

Finn ID: 223431268

ID: 29199 dgh