San Miguel de Salinas
-
Ideell beliggenhet på den sørlige Costa Blanca nær kjøpesenteret Zenia Boulevard, 4 golfbaner (Villamartín, Las Ramblas, Campoamor, Colinas) og på mindre enn 3 km til La Zenia-stranden.
Romslige nøkkelklare leiligheter. Utenfor er den største sentrale hagen i dette området med naturlig gress, planter, trær og 3 svømmebassenger (hvorav 1 oppvarmet), utendørs treningsutstyr og lekeområde.
Alle har privat parkeringsplass og bod i kjelleren inkludert i prisen, alle bygningene har heis.
Komplett utstyr i leiligheten (uten møbler): kjøkkenutstyr, bad med servantskap / dusjskjerm / spotlights, FULL installasjon av luftkanal.La Zenia er et veletablert og meget attraktivt boligområde i kystkommunen Orihuela Costa, som ligger 5 km sør for Torrevieja og 50 km fra Alicante flyplass. Her bor man med kort gangavstand til stort sett alle tenkelige fasiliteter. Det er matbutikker, restauranter og kafeer “rett utenfor døren” og man finner et av Spanias største utendørs kjøpesentre (Zenia Boulevard) like i nærheten. Området er ellers kjent for sine kritthvite sandstrender med “blå flagg” stempel, som er en indikasjon på blant annet høy vannkvalitet. For deg som ser etter et sted som passer alle i familien, er dette stedet helt ypperlig.- Balkong/Terrasse
- Bilvei frem
- Garasje/P-plass
- Golfbane
- Offentlig vann/kloakk
- Utsikt
- Innlagt strøm
- Innlagt vann
- Turterreng
SPANIA1 AS er et norsk aksjeselskap med kontor i Norge og Spania.
Vi selger nye boliger direkte fra utbygger, og er en ledende aktør i Norge.
Vi ser til at det blir gitt bankgaranti på alle nye prosjekter.Hovedpunkter
- Kjøp direkte fra utbygger
- Garanti på alle nybygg
- Vi har kontor i Norge, Alicante og Malaga
- Norske erfarne meglere
- Oppfølging - fra kjøp til innflytting
- Meget gode referanser fra kunder
- Hjelp til utleie av boligen
- 80% finansiering i euro
Den beste investeringen dere kan gjøre - er å velge riktig megler!
Se våre referanser.KJØP DIREKTE
SPANIA1 er IKKE et fordyrende mellomledd, og dere kjøper direkte hos utbygger.
Vi er et bindeledd mellom dere, spansk advokat, og utbygger.
Dere får god hjelp fra kjøp til innflytting - uten at det koster noe ekstra.AVGIFTER I SPANIA
Samlede offentlige avgifter ved kjøp av bolig i Spania er ca 13-14%.
Les mer om avgifter på vår webside.UTLEIE
Boligen i Spania kan finansieres ved utleie.
Vi har et eget servicekontor som ordner med alt det praktiske.
Mange velger å annonsere selv, men bruker våre kontakter i Spania for vask og renhold. Dette tar vi ikke betalt for. Les om utleie på vår webside.TIPS
Bruk én megler (ikke flere) til å vise dere ALLE aktuelle prosjekter.
Da rekker vi å bli kjent med deres behov, og grunnlaget for å finne drømmeboligen øker.
SPANIA1 vil alltid forhandle frem beste avtale på vegne av våre kunder!Tilsvarende boliger
-
NOK 2.460.224 EUR 219.000
-
San Miguel de Salinas
NYHET! Nydelig leilighet med stor terrasse - Møbelpakke, hvitevarer, parkering og flotte fellesområder
NOK 2.460.224 EUR 219.000 -
Guardamar Del Segura
Toppleilighet med sentral beliggenhet - Stor terrasse 70m2 og felles takterrasse
NOK 2.471.458 EUR 220.000 -
San Miguel de Salinas
NYHET! Nydelig leilighet med stor terrasse - Møbelpakke, hvitevarer, parkering og flotte fellesområder
NOK 2.527.628 EUR 225.000
Publisert: 14.10.2021
Finn ID: 235311235
ID: 69441