Playa Flamenca, La Zenia, Costa Blanca sør

Leilighet i Playa Flamenca - Stor terrasse 22 m2 - Tilgang til basseng og lekeområde

Pris
NOK 1.972.906 EUR 169.000
Størrelse
94 m²
Soverom
2
P-plasser
1
Boligtype
Leilighet
  • Denne Playa Flamenca-leiligheten er en to-etasjers enhet med heistilgang. Den er nymalt, har nye vinduer og har et fullstendig oppdatert elektrisk system. Leiligheten har to soverom og to bad som ble renovert i 2017. Kjøkkenet ble også nylig pusset opp i 2020 og inkluderer vannfiltersystem. Ny inngangsdør ble installert i 2021. I tillegg har leiligheten nye klimaanlegg installert i 2017, og to glassinnhegninger lagt til samme år. Utendørsterrassen ble ombygd i 2017, og beliggenheten er praktisk, med nærhet til alle viktige fasiliteter. Urbaniseringen av Parque del Duque har bruk av et felles svømmebasseng, pluss en fotballbane, lekeområde for barn, rasteplass og tilbyr felles parkering utenfor veien. Det ukentlige gatemarkedet ligger bare noen få minutters gange unna, og kjøpesenteret Zenia Boulevard er mindre enn 20 minutters gange unna.

    Her er du i kort gangavstand til alle fasiliteter, inkludert restauranter, matbutikk, Zenia Boulevard kjøpesenter og et idrettssenter med blant annet tennis og paddel.
    Stranden ligger ca. 2 km unna, noe som gjør det til en enkel og hyggelig spasertur.


    Om boligen 
    • 2 soverom 
    • 2 bad
    • Terrasse 22m2
    • Fellesområde med basseng

  • Playa Flamenca er et meget attraktivt og populært boligområdet i kystkommunen Orihuela Costa, som ligger 4 km sør for Torrevieja og 50 km fra Alicante flyplass. Området har solid infrastruktur med barnehager, skoler, idrettsanlegg, restauranter, matbutikker og et av et av Spanias største utendørs kjøpesentre (Zenia Boulevard) like i nærheten. Hver lørdag fra 10:00 til 14:00 holdes det marked langs gatene i Playa Flamenca, noe som absolutt bør oppleves. Gå mellom salgsbodene, kjenn på stemningen, de fremmede luktene og alle fargene! Området er ellers kjent for sine kritthvite sandstrender med “blå flagg” stempel, en indikasjon på blant annet høy vannkvalitet.

    Avstander 

    • 45 minutter til Alicante flyplass
    • 40 minutter til Murcia flyplass 
    • 15 minutter til Torrevieja 
    • 55 minutter til Alicante sentrum 
    • 40 minutter til Cartagena 
    • Balkong/Terrasse
    • Bilvei frem
    • Garasje/P-plass
    • Golfbane
    • Offentlig vann/kloakk
    • Innlagt strøm
    • Innlagt vann
    • Turterreng
  • SPANIA1 AS er et norsk aksjeselskap med kontor i Norge og Spania.
    Vi selger nye boliger direkte fra utbygger, og er en ledende aktør i Norge.
    Vi ser til at det blir gitt bankgaranti på alle nye prosjekter.

    Hovedpunkter

    • Kjøp direkte fra utbygger
    • Garanti på alle nybygg
    • Vi har kontor i Norge, Alicante og Malaga
    • Norske erfarne meglere
    • Oppfølging - fra kjøp til innflytting
    • Meget gode referanser fra kunder 
    • Hjelp til utleie av boligen
    • 80% finansiering i euro

    Den beste investeringen dere kan gjøre - er å velge riktig megler!
    Se våre referanser.

    KJØP DIREKTE

    SPANIA1 er IKKE et fordyrende mellomledd, og dere kjøper direkte hos utbygger. 
    Vi er et bindeledd mellom dere, spansk advokat, og utbygger.
    Dere får god hjelp fra kjøp til innflytting - uten at det koster noe ekstra.

    AVGIFTER I SPANIA

    Samlede offentlige avgifter ved kjøp av bolig i Spania er ca 13-14%.
    Les mer om avgifter på vår webside.

    UTLEIE

    Boligen i Spania kan finansieres ved utleie.
    Vi har et eget servicekontor som ordner med alt det praktiske.
    Mange velger å annonsere selv, men bruker våre kontakter i Spania for vask og renhold. Dette tar vi ikke betalt for. Les om utleie på vår webside.

    TIPS

    Bruk én megler (ikke flere) til å vise dere ALLE aktuelle prosjekter.
    Da rekker vi å bli kjent med deres behov, og grunnlaget for å finne drømmeboligen øker.
    SPANIA1 vil alltid forhandle frem beste avtale på vegne av våre kunder!

Publisert: 19.10.2023

Finn ID: 324836748

ID: SP1-966