Spania1 har gleden av å presentere et helt nytt og flott anlegg med fantastisk beliggenhet kun 250m fra stranden i et nytt boligområde som ligger i Las Higuericas ved Torre de la Horadada.
Anlegget består av moderne og stilfulle leiligheter og rekkehus.
På fellesområdet finner man flotte grøntområder, lekeplasser og et stort bassengområde med svømmebasseng og barnebasseng.
I nærheten finner man lokale restauranter langs stranden, og innen gangavstand finnes også den hyggelige marinaen i Torre de la Horadada. Her kan man nyte en spasertur langs marinaen og promenaden, eller besøke små pittoreske torg, omgitt av fine tapasbarer, restauranter, kafeer og butikker. Golfentusiaster har flere baner å velge mellom i nærheten, El Romero (7 km) og Golf Villamartin (11 km) er nærmest.
Avstand til Torrevieja er kun 16 km . Alicante flyplass ligger ca 50 min unna med bil.
Om boligen - Penthouse
- Åpen stue og kjøkkenløsning
- 3 soverom
- 2 bad
- Terrasse 71m2
- Takterrasse 102m2
- Parkering
Fellesområde Pris pr. april 2024Ta kontakt for full prisliste og mer informasjon.
Vi i Spania1 gleder oss til å vise dere dette fantastiske prosjeket.