Ref: 389261387SP1-27272 - Dato: 16.01.2025
Rojales, Costa Blanca sør
NYHET!
Et fantastisk prosjekt bestående av luksuriøse villaer med 4 soverom i Rojales, Ciudad Quesada med fantastisk utsikt til Guardamar Bay.
Beliggende ikke langt fra Guardamar-strendene og ved siden av "La Marquesa Golf" og med kort vei til nødvendige fasiliteter som butikker, restauranter, barer, apotek, banker med mer.
Strendene i Guardamar , La Mata og Torrevieja ligger kun 5 minutter unna med bil, 35 minutter fra Alicante flyplass..
Boligene inneholder 3 doble soverom med innebygget garderobeskap og 3 komplette bad, fullt utstyrt kjøkken med Siemens hvitevarer.
Bolig over tre plan, i første etasje er det stor stue/spisestue og åpen kjøkkenløsning, samt stort soverom med ensuite bad og walk-in garderobe. Gjestetoalett.
I andre etasje er det to soverom, hver med ensuite bad og innebygde garderober. Utgang til terrasser fra soverommene.
Underetasje med garasje og stort disponibelt rom. Parkering for bil utenfor inngangsparti og i garasje.
Innhold:
Pris pr. jan 2025
Vi i Spania1 gleder oss til å vise dere dette, og andre flotte prosjekter.