Ref: 406842259SP1-CS93444 - Dato: 08.05.2025
Málaga, Costa del Sol
Málaga – sol, kultur og storbystemning ved Middelhavet
Málaga er en livlig og sjarmerende by på Costa del Sol, kjent for sine solrike strender, historiske monumenter og moderne byliv. Her kan du nyte alt fra tapasbarer og shopping i gamlebyen til kunstmuseer, festivaler og flotte strender – alt under 320 soldager i året. Byen passer perfekt både for ferier og langtidsopphold, med et pulserende sentrum, internasjonalt miljø og kort vei til både fjell og hav.
Velkommen til et spennende nybygg i sentrum av Málaga, perfekt for deg som ønsker en urban livsstil kombinert med grønne omgivelser og utsikt mot både by og hav. Prosjektet tilbyr leiligheter med 1 til 4 soverom i en høyreist bygning med noen av de beste utsiktene over Costa del Sol. Komplekset er del av et nyutviklet område og består av moderne leiligheter, to felles kjelleretasjer med garasjeplasser og praktiske fellesarealer i første etasje.
Her får du tilgang til en rekke fasiliteter:
Prosjektet ligger kun 2,5 km fra stranden og har utmerket tilknytning til kollektivtransport og motorvei. I umiddelbar nærhet finner du også den kommende elveparken Parque Fluvial Guadalmedina, et nylig godkjent byfornyelsesprosjekt som vil gi området enda mer grønt preg. Dette er et ideelt valg for både fastboende og investorer – med moderne komfort, fantastisk utsikt og nærhet til alt Málaga har å by på.
Fakta om boligen:
En moderne bolig i høyden – med fantastisk utsikt og alt du trenger rett utenfor døren.
OM SPANIA1 AS
SPANIA1 AS er et norsk aksjeselskap med kontor i Norge og Spania.
Vi selger nye boliger direkte fra utbygger, og er en ledende aktør i Norge.
Vi ser til at det blir gitt bankgaranti på alle nye prosjekter.
Hovedpunkter
Den beste investeringen dere kan gjøre - er å velge riktig megler!
Se våre referanser på www.spania1.no
KJØP DIREKTE
SPANIA1 er IKKE et fordyrende mellomledd, og dere kjøper direkte hos utbygger.
Vi er et bindeledd mellom dere, spansk advokat, og utbygger.
Dere får god hjelp fra kjøp til innflytting - uten at det koster noe ekstra.
AVGIFTER I SPANIA
Samlede offentlige avgifter ved kjøp av bolig i Spania er ca 13-14%.
Les mer om avgifter på vår webside.
UTLEIE
Boligen i Spania kan finansieres ved utleie.
Vi har et eget servicekontor som ordner med alt det praktiske.
Mange velger å annonsere selv, men bruker våre kontakter i Spania for vask og renhold. Dette tar vi ikke betalt for. Les om utleie på vår webside.
TIPS
Bruk én megler (ikke flere) til å vise dere ALLE aktuelle prosjekter.
Da rekker vi å bli kjent med deres behov, og grunnlaget for å finne drømmeboligen øker.
SPANIA1 vil alltid forhandle frem beste avtale på vegne av våre kunder!
Publisert: 08.05.2025