Quesada
-
Dette moderne og romslige rekkehuset ligger i det populære boligkomplekset Samara i Ciudad Quesada, Rojales. Med attraktiv beliggenhet i et trygt og livlig område med mange helårsbeboere, passer boligen perfekt for familier, ferierende eller som investering på solrike Costa Blanca. Eiendommen strekker seg over tre etasjer pluss takterrasse, og har totalt 140 m². Den sørøstvendte orienteringen gir rikelig med naturlig lys hele dagen. Boligen har 3 soverom, 2 bad og et separat toalett. Komfortable løsninger inkluderer klimaanlegg i alle etasjer, energieffektive Climalit-vinduer, gulvvarme på bad og kombinert sol-/el-anlegg for varmtvann. Åpen planløsning gir god flyt mellom inne- og uteområder.
Den private hagen har utekjøkken, dusj, vaskerom og egen parkeringsplass. På takterrassen kan du nyte panoramautsikt og middelhavsklimaet i fred og ro.
Beliggenheten er ideell – kun 8 km til Torrevieja og 10 minutter til strendene i Guardamar. Daglige fasiliteter som butikker, restauranter og apotek finnes i gangavstand. La Marquesa golfbane ligger også like i nærheten, sammen med et bredt fritidstilbud.
Som beboer får du tilgang til fellesbasseng og grøntområder. Et komplett hjem – enten du søker fast bolig eller feriebolig i Spania.Fakta om boligen
- Boligtype: Rekkehus
- Soverom: 3
- Bad: 2
- Toaletter: 1
- Bruksareal: 137 m²
- Uteplass/Balkong: 85 m²
- Takterrasse: Ja
- Terrasse / Veranda: Ja
- Basseng: Fellesbasseng
- Parkering: Fellesanlegg, 1 plass
- Kjøkken: Åpen løsning med frokostbar
- Innebygde garderober: 3
- Møblert: Ja
- Klimaanlegg: Ja
- Oppvarming: Ja
- Hvitevarer: Inkludert
- Bod: Ja
- Vaskerom: Ja
- Underetasje: Ja
Vil du vite mer om prosjektet?
Ta kontakt med Spania1 for mer informasjon, oppdaterte priser og tilgjengelighet.
Vi gleder oss til å hjelpe dere videre i prosessen!Ciudad Quesada ligger sør på Costa Blanca, i provinsen Alicante. Det er om lag 10 kilometer fra kysten, noe som gir en rolig atmosfære vekk fra de mest turistede områdene.
Ciudad Quesada er en sjarmerende og fredelig liten by som ligger i Rojales kommune, med en befolkning på omtrent 16 000 innbyggere. Her er det et stort utvalg av butikker, restauranter, hotell og til og med en vannpark. For å ikke glemme finner man Den Norske Skolen et par hundre meter fra hovedgaten i Ciudad Quesada. De fantastiske hvite sandstrendene i Guardamar ligger kun 5 til 10 minutter unna med bil og her kan man nyte en av Costa Blancas fineste og lengste strand på hele 15 km. Stranden er barnevennlig og har lekeplasser, fotball og beachvolleyball. Det er også lett tilgjengelig for rullestolbrukere med rampe ned til stranden. Bare en kort kjøretur kan du også nå flere golfbaner som La Marquesa eller La Finca.Avstand
- 35 minutter fra Alicante flyplass
- 45 time fra Alicante sentum
- 50 minutter fra Murcia-San Javier flyplass
- 15 minutter fra Torrevieja
- 50 minutter fra Cartagena
- 20 minutter fra La Zenia Boulevard
- Balkong/Terrasse
- Bilvei frem
- Garasje/P-plass
- Golfbane
- Offentlig vann/kloakk
- Takterrasse
- Utsikt
- Innlagt strøm
- Innlagt vann
- Turterreng
SPANIA1 AS er et norsk aksjeselskap med kontor i Norge og Spania.
Vi selger nye boliger direkte fra utbygger, og er en ledende aktør i Norge.
Vi ser til at det blir gitt bankgaranti på alle nye prosjekter.Hovedpunkter
- Kjøp direkte fra utbygger
- Garanti på alle nybygg
- Vi har kontor i Norge, Alicante og Malaga
- Norske erfarne meglere
- Oppfølging - fra kjøp til innflytting
- Meget gode referanser fra kunder
- Hjelp til utleie av boligen
- 80% finansiering i euro
Den beste investeringen dere kan gjøre - er å velge riktig megler!
Se våre referanser.KJØP DIREKTE
SPANIA1 er IKKE et fordyrende mellomledd, og dere kjøper direkte hos utbygger.
Vi er et bindeledd mellom dere, spansk advokat, og utbygger.
Dere får god hjelp fra kjøp til innflytting - uten at det koster noe ekstra.AVGIFTER I SPANIA
Samlede offentlige avgifter ved kjøp av bolig i Spania er ca 13-14%.
Les mer om avgifter på vår webside.UTLEIE
Boligen i Spania kan finansieres ved utleie.
Vi har et eget servicekontor som ordner med alt det praktiske.
Mange velger å annonsere selv, men bruker våre kontakter i Spania for vask og renhold. Dette tar vi ikke betalt for. Les om utleie på vår webside.TIPS
Bruk én megler (ikke flere) til å vise dere ALLE aktuelle prosjekter.
Da rekker vi å bli kjent med deres behov, og grunnlaget for å finne drømmeboligen øker.
SPANIA1 vil alltid forhandle frem beste avtale på vegne av våre kunder!Tilsvarende boliger
-
NOK 3.907.893 EUR 349.000
-
Quesada
Rekkehus med 3 soverom | Privat basseng | Takterrasse og sørvestvendt terrasse
NOK 4.467.763 EUR 399.000 -
Quesada
Råflott villa med 3 soverom | Takterrasse og attraktiv beliggenhet i Ciudad Quesada.
NOK 4.411.776 EUR 394.000 -
Quesada
Moderne hjørne penthouse-leilighet | Fantastiske fellesområder | Møbelpakke!
NOK 3.650.352 EUR 326.000
Publisert: 22.07.2025
Finn ID: 414325182
ID: SP1-PS2042