Ref: 425414636SP1-11658 - Dato: 04.09.2025
Los Altos, Orihuela Costa, Costa Blanca sør
Vi presenterer et eksklusivt prosjekt med kun 10 frittstående villaer i Los Altos, Orihuela Costa – et av de mest attraktive områdene på Costa Blanca.
Her får du moderne arkitektur, høy standard og privatliv, samtidig som strendene og servicetilbudene ligger rett i nærheten.
Boligene går over to etasjer med stor takterrasse på toppen – perfekt for solrike dager, middag med venner eller avslapning under stjernehimmelen.
Fakta om boligen
Om prosjektet
Ferdigstilt november 2025
Beliggenhet
Los Altos er et populært område i Orihuela Costa, kjent for sitt gode servicetilbud og nærhet til både strand og golf. Her finner du et bredt utvalg av restauranter, butikker og aktiviteter, samtidig som området er rolig og godt egnet både for ferie og helårsbruk.
Vil du vite mer?
Ta kontakt med oss i Spania1 for mer informasjon.
Vi gleder oss til å hjelpe dere videre i prosessen!
Visning
Ønsker dere å se denne og andre anbefalinger fra Spania1?
Bli med på visningstur – vi dekker 3 netter på hotell.
Alle våre meglere er norske. Ingen kjøpepress.
Los Altos er et populært boligområde som ligger på Costa Blanca i Spania. Det er en del av den større byen Torrevieja, som ligger sør på Costa Blanca, ved Middelhavet. Los Altos er kjent for sitt behagelige middelhavsklima, med milde vintre og varme somrer, noe som gjør det til et attraktivt sted for både ferie og permanent bosetting.
Los Altos ligger bare noen minutter med bil fra strendene i Playa Flamenca, La Zenia, Cabo Roig og Campoamor, og er et område som er bebodd hele året, og som tilbyr alle slags tjenester. Kort avstand til kjøpesentrene i Punta Marina og La Zenia Boulevard, hvor du finner et stort utvalg av butikker og restauranter. Du har og tilgang til mange golfbaner i det omkringliggende området som Villamartin, Las Ramblas, Campoamor og Las Colinas.
Avstander
Alicante flyplass: 50 km
OM SPANIA1 AS
SPANIA1 AS er et norsk aksjeselskap med kontor i Norge og Spania.
Vi selger nye boliger direkte fra utbygger, og er en ledende aktør i Norge.
Vi ser til at det blir gitt bankgaranti på alle nye prosjekter.
Hovedpunkter
Den beste investeringen dere kan gjøre - er å velge riktig megler!
Se våre referanser på www.spania1.no
KJØP DIREKTE
SPANIA1 er IKKE et fordyrende mellomledd, og dere kjøper direkte hos utbygger.
Vi er et bindeledd mellom dere, spansk advokat, og utbygger.
Dere får god hjelp fra kjøp til innflytting - uten at det koster noe ekstra.
AVGIFTER I SPANIA
Samlede offentlige avgifter ved kjøp av bolig i Spania er ca 13-14%.
Les mer om avgifter på vår webside.
UTLEIE
Boligen i Spania kan full-finansieres ved utleie.
Vi har et eget servicekontor som ordner med alt det praktiske.
Mange velger å annonsere selv, men bruker våre kontakter i Spania for vask og renhold. Dette tar vi ikke betalt for. Les om utleie på vår webside.
TIPS
Bruk én megler (ikke flere) til å vise dere ALLE aktuelle prosjekter.
Da rekker vi å bli kjent med deres behov, og grunnlaget for å finne drømmeboligen øker.
Vær forsiktig med firma som lover dere møbler og annet for å bli kunde.
Utbygger tilbyr ofte møbler inkludert i kampanjeperioder eller på de siste enhetene.
SPANIA1 vil alltid forhandle frem beste avtale på vegne av våre kunder!
Publisert: 04.09.2025