Paraíso Pueblo, Costa del Sol

Nyere leilighet med privat hage | Sjøutsikt | 3 soverom og 2 bad

Pris
NOK 5.908.815 EUR 550.000
Størrelse
119 m²
Soverom
3
P-plasser
1
Boligtype
Leilighet
  • Spania1 presenterer en moderne leilighet i populære Paraíso Pueblo – et eksklusivt boligområde med attraktive fellesfasiliteter og rolig beliggenhet på Costa del Sol.

    Boligen har en moderne planløsning med 3 soverom og 2 bad, kombinert med lyse oppholdsrom og gode uteområder.

    Fra stue og oppholdsrom er det utgang til private terrasser og hage som gir god plass til både avslapning og sosiale sammenkomster. Boligen har sørøstvendt orientering og utsikt mot både hav og fjell.

    Boligen holder moderne standard med fullt utstyrt kjøkken, sentral oppvarming og klimaanlegg.

    Privat parkeringsplass er inkludert, med mulighet for ekstra plass dersom ønskelig.

    Fakta om boligen

    • Leilighet på bakkeplan
    • 3 soverom
    • 2 bad
    • Bruksareal: 119 m²
    • Bebygd areal: 126 m²
    • Terrasser og uteområder: 126 m²
    • Byggeår: 2021
    • Privat hage
    • Sjøutsikt
    • Turistlisens
    • Privat parkeringsplass
    • Mulighet for ekstra parkeringsplass

Kostnader

    • Felleskostnader: €3.600 pr. år (€300 pr. måned)

    Fellesfasiliteter

    • Utendørs basseng
    • Oppvarmet innendørs basseng
    • Barnebasseng
    • Felles hage
    • 24-timers sikkerhet
    • Lukket boligområde

    Beliggenhet

    • Cancelada by: ca. 5 minutters gange
    • Strand: gangavstand
    • Villa Padierna Hotel & Los Flamingos Golf: kort gangavstand
    • Estepona sentrum og Marbella: ca. 10 minutters kjøring
    • Málaga flyplass: ca. 45 minutter

    Vil du vite mer?
    Ta kontakt med Spania1 AS  for å få prospekt, plantegninger, pris og oppdatert tilgjengelighet.
    Vi i Spania1 gleder oss til å hjelpe dere videre i prosessen!

    Visning
    Ønsker dere å se denne og andre anbefalinger fra Spania1?
    Bli med på visningstur - vi dekker 3 netter på hotell.
    Alle våre meglere er norske. Ingen kjøpepress.

  • New Golden Mile er en populær kyststrekning på Costa del Sol, som ligger i Andalucía-regionen i det sørlige Spania. Den strekker seg fra Puerto Banús i vest til Estepona i øst, og ligger mellom de mer etablerte områdene Marbella og Estepona.
    New Golden Mile ligger ved Middelhavskysten, og er kjent for sine vakre strender og fantastiske klima. Det er et ideelt sted for de som ønsker å nyte solen og det behagelige været året rundt. New Golden Mile tilbyr et bredt spekter av fasiliteter og aktiviteter for beboere og besøkende. Dette inkluderer førsteklasses golfbaner, eksklusive strandklubber, shoppingområder, restauranter og barer. Området har også gode muligheter for vannsport og andre utendørsaktiviteter.