Ref: 447551553SP1-CS277222 - Dato: 24.01.2026
La Térmica, Malaga, Costa del Sol
Dette nye boligprosjektet ligger helt i strandlinjen i området La Térmica, vest i Málaga. Området er i sterk utvikling og regnes i dag som et av byens mest attraktive kystområder, med direkte tilgang til stranden Playa de la Misericordia og en sjelden kombinasjon av urbane fasiliteter og strandliv. Her bor man med gangavstand til sjø, promenade, kollektivtransport, restauranter og servicetilbud, samtidig som sentrum og havnen i Málaga er lett tilgjengelig.
Prosjektet består av moderne boliger med arkitektur tilpasset kystlinjen, der byggetrinnene er trukket tilbake for å sikre utsikt og privatliv. Det tilbys leiligheter med 1 til 4 soverom, i tillegg til eksklusive duplexer og penthouse-løsninger, flere med private basseng på takterrasse. Alle boliger har romslige terrasser med utsikt mot Middelhavet og høy standard på materialvalg og tekniske løsninger. Prosjektet kombinerer strandbeliggenhet med byliv og et omfattende tilbud av fellesfasiliteter.
Fakta om boligen
Fellesfasiliteter
Avstander
Dette er et prosjekt som skiller seg tydelig ut i Málaga by.
Estimert ferdigstilt desember 2028
Vil du vite mer?
Ta kontakt med oss i Spania1 for mer informasjon.
Vi gleder oss til å hjelpe dere videre i prosessen!
Visning
Ønsker dere å se denne og andre anbefalinger fra Spania1?
Bli med på visningstur - vi dekker 3 netter på hotell.
Alle våre meglere er norske. Ingen kjøpepress.
Dette nye boligprosjektet ligger helt i strandlinjen i området La Térmica, vest i Málaga. Området er i sterk utvikling og regnes i dag som et av byens mest attraktive kystområder, med direkte tilgang til stranden Playa de la Misericordia og en sjelden kombinasjon av urbane fasiliteter og strandliv. Her bor man med gangavstand til sjø, promenade, kollektivtransport, restauranter og servicetilbud, samtidig som sentrum og havnen i Málaga er lett tilgjengelig.
OM SPANIA1 AS
SPANIA1 AS er et norsk aksjeselskap med kontor i Norge og Spania.
Vi selger nye boliger direkte fra utbygger, og er en ledende aktør i Norge.
Vi ser til at det blir gitt bankgaranti på alle nye prosjekter.
Hovedpunkter
Den beste investeringen dere kan gjøre - er å velge riktig megler!
Se våre referanser på www.spania1.no
KJØP DIREKTE
SPANIA1 er IKKE et fordyrende mellomledd, og dere kjøper direkte hos utbygger.
Vi er et bindeledd mellom dere, spansk advokat, og utbygger.
Dere får god hjelp fra kjøp til innflytting - uten at det koster noe ekstra.
AVGIFTER I SPANIA
Samlede offentlige avgifter ved kjøp av bolig i Spania er ca 13-14%.
Les mer om avgifter på vår webside.
UTLEIE
Boligen i Spania kan finansieres ved utleie.
Vi har et eget servicekontor som ordner med alt det praktiske.
Mange velger å annonsere selv, men bruker våre kontakter i Spania for vask og renhold. Dette tar vi ikke betalt for. Les om utleie på vår webside.
TIPS
Bruk én megler (ikke flere) til å vise dere ALLE aktuelle prosjekter.
Da rekker vi å bli kjent med deres behov, og grunnlaget for å finne drømmeboligen øker.
SPANIA1 vil alltid forhandle frem beste avtale på vegne av våre kunder!
Publisert: 24.01.2026