Ref: 448196144SP1-CBN464322 - Dato: 27.01.2026
Jávea, Costa Blanca nord
Denne nybygde villaen i ibiza-stil ligger i et etablert og attraktivt boligområde i Jávea, ca. 3 km fra stranden. Boligen er under oppføring og ferdigstilles innen kort tid.
Villaen har et bruksareal på ca. 200 m² (bebygd ca. 245 m²) og er oppført på en romslig tomt på ca. 1 000 m². Planløsningen er gjennomtenkt med gode romstørrelser og store vindusflater som gir rikelig med naturlig lys.
Boligen inneholder
Det er etablert gulvvarme og sentralstyrt aircondition (kanalbasert) for helårsbruk
Tilleggsenhet
I underetasjen finnes en separat leilighet på ca. 37 m² med ett soverom og bad – godt egnet for gjester eller familie.
Uteområder og fasiliteter
Eiendommen har store utearealer med totalt ca. 155 m² terrasser, privat basseng og sørvendt orientering som gir gode solforhold gjennom dagen.
Tomten er inngjerdet og pent opparbeidet. Parkering for to biler under pergola.
Fra eiendommen er det utsikt mot fjellene og det karakteristiske Montgó-massivet.
Beliggenhet
Boligen ligger i rolige omgivelser med kort avstand til både strand, golf og servicetilbud. Playa del Arenal er ett av områdets mest populære strandområder, med restauranter, butikker og promenade.
Avstander
Kort oppsummert
En romslig og gjennomført ny villa i ibiza-stil, med 4 soverom, separat gjesteleilighet, privat basseng og stor tomt – godt egnet både som helårsbolig, feriebolig eller investering på Costa Blanca Nord.
Vil du vite mer?
Ta kontakt med oss i Spania1 for mer informasjon.
Vi gleder oss til å hjelpe dere videre i prosessen!
Visning
Ønsker dere å se denne og andre anbefalinger fra Spania1?
Bli med på visningstur - vi dekker 3 netter på hotell.
Alle våre meglere er norske. Ingen kjøpepress.
Jávea er en attraktiv kystby på Costa Blanca Nord, kjent for sitt stabile klima, vakre natur og varierte strender og viker. Området kombinerer tradisjonell spansk sjarm med et internasjonalt miljø, og byr på gode restauranter, marina, golfbane og et bredt servicetilbud. Med fjellet Montgó som bakteppe og Middelhavet i front, er Jávea et populært valg både for helårsbolig og ferie.
OM SPANIA1 AS
SPANIA1 AS er et norsk aksjeselskap med kontor i Norge og Spania.
Vi selger nye boliger direkte fra utbygger, og er en ledende aktør i Norge.
Vi ser til at det blir gitt bankgaranti på alle nye prosjekter.
Hovedpunkter
Den beste investeringen dere kan gjøre - er å velge riktig megler!
Se våre referanser på www.spania1.no
KJØP DIREKTE
SPANIA1 er IKKE et fordyrende mellomledd, og dere kjøper direkte hos utbygger.
Vi er et bindeledd mellom dere, spansk advokat, og utbygger.
Dere får god hjelp fra kjøp til innflytting - uten at det koster noe ekstra.
AVGIFTER I SPANIA
Samlede offentlige avgifter ved kjøp av bolig i Spania er ca 13-14%.
Les mer om avgifter på vår webside.
UTLEIE
Boligen i Spania kan finansieres ved utleie.
Vi har et eget servicekontor som ordner med alt det praktiske.
Mange velger å annonsere selv, men bruker våre kontakter i Spania for vask og renhold. Dette tar vi ikke betalt for. Les om utleie på vår webside.
TIPS
Bruk én megler (ikke flere) til å vise dere ALLE aktuelle prosjekter.
Da rekker vi å bli kjent med deres behov, og grunnlaget for å finne drømmeboligen øker.
SPANIA1 vil alltid forhandle frem beste avtale på vegne av våre kunder!
Publisert: 27.01.2026