Ref: 450742997SP1-CS753887 - Dato: 12.02.2026
Estepona, Costa del Sol
Dette er et boutiqueprosjekt med kun fire eksklusive boliger sentralt i Estepona, med kort gangavstand til strand, gamlebyen og alle servicetilbud. Prosjektet består av én bolig per etasje og gir et privat og rolig bomiljø midt i byen.
Prosjektet har moderne standard med gode materialvalg og energieffektive løsninger. Leilighetene har private uteplasser og gjennomtenkte planløsninger med godt lysinnslipp. Bygget har heis til alle etasjer og høy energieffektivitet.
Om prosjektet
Om boligene
Fakta om boligen
Beliggenhet
Prosjektet ligger ved rådhuset i Estepona, med kort gangavstand til gamlebyen og stranden. Her bor man sentralt med restauranter, butikker og servicetilbud i umiddelbar nærhet.
Priser
Leiligheter med 2 soverom pris fra € 699.000 til € 1.249.000
Estimert ferdigstilt sommer 2028
Avstander
Vil du vite mer?
Ta kontakt med oss i Spania1 for mer informasjon.
Vi gleder oss til å hjelpe dere videre i prosessen!
Visning
Ønsker dere å se denne og andre anbefalinger fra Spania1?
Bli med på visningstur - vi dekker 3 netter på hotell.
Alle våre meglere er norske. Ingen kjøpepress.
Estepona er en etablert og attraktiv kystby på Costa del Sol, kjent for sin hyggelige marina, lange strender og et levende sentrum med restauranter, servicetilbud og en sjarmerende gamleby. Byen kombinerer kystliv og hverdagsfasiliteter på en måte som gjør den godt egnet både for helårsbruk og fritidsbolig.
Dette prosjektet ligger i det rolige og ettertraktede boligområdet Seghers, kun ca. 500 meter fra sjøen og med kort avstand til både marina og sentrum. Området preges av lav bebyggelse og et etablert bomiljø. Prosjektet består av kun 16 moderne rekkehusvillaer, alle med privat hage, basseng og takterrasse, og tilbyr en sjelden kombinasjon av nærhet til sjøen, privatliv og god tilgjengelighet til byens fasiliteter.
OM SPANIA1 AS
SPANIA1 AS er et norsk aksjeselskap med kontor i Norge og Spania.
Vi selger nye boliger direkte fra utbygger, og er en ledende aktør i Norge.
Vi ser til at det blir gitt bankgaranti på alle nye prosjekter.
Hovedpunkter
Den beste investeringen dere kan gjøre - er å velge riktig megler!
Se våre referanser på www.spania1.no
KJØP DIREKTE
SPANIA1 er IKKE et fordyrende mellomledd, og dere kjøper direkte hos utbygger.
Vi er et bindeledd mellom dere, spansk advokat, og utbygger.
Dere får god hjelp fra kjøp til innflytting - uten at det koster noe ekstra.
AVGIFTER I SPANIA
Samlede offentlige avgifter ved kjøp av bolig i Spania er ca 13-14%.
Les mer om avgifter på vår webside.
UTLEIE
Boligen i Spania kan full-finansieres ved utleie.
Vi har et eget servicekontor som ordner med alt det praktiske.
Mange velger å annonsere selv, men bruker våre kontakter i Spania for vask og renhold. Dette tar vi ikke betalt for. Les om utleie på vår webside.
TIPS
Bruk én megler (ikke flere) til å vise dere ALLE aktuelle prosjekter.
Da rekker vi å bli kjent med deres behov, og grunnlaget for å finne drømmeboligen øker.
Vær forsiktig med firma som lover dere møbler og annet for å bli kunde.
Utbygger tilbyr ofte møbler inkludert i kampanjeperioder eller på de siste enhetene.
SPANIA1 vil alltid forhandle frem beste avtale på vegne av våre kunder!
Publisert: 12.02.2026