Nueva Andalucia, Costa del Sol

Romslig villa med havutsikt og stort potensial i Marbella – renoveringsprosjekt

Pris
NOK 28.684.530 EUR 2.700.000
Bruttoareal
750 m² brutto
Soverom
7
P-plasser
1
Boligtype
Enebolig
  • Denne villaen ligger høyt og tilbaketrukket i Marbella, med flott utsikt mot havet, landskapet og det karakteristiske La Concha-fjellet. Eiendommen gir mulighet til å skape en romslig bolig med personlig preg, i nærheten av golfbaner, strender, restauranter og servicetilbud.

    En eiendom med mange muligheter

    Villaen selges som et renoveringsprosjekt og har romslige arealer og en fleksibel planløsning. For kjøpere som ønsker å gjennomføre en omfattende oppgradering, gir eiendommen et spennende utgangspunkt for å utvikle en moderne villa med høy standard.

    Dagens bolig er oppgitt med 7 soverom og 8 bad. Selger beskriver muligheten for en ny planløsning med opptil 8 soverom, inkludert et separat gjestehus. Dette må avklares nærmere og vil være avhengig av nødvendige tillatelser.

    Private uteområder med plass til mer

    Eiendommen har privat hage og uteområder med potensial for flere soner til avslapning, måltider og sosialt samvær. Selger skisserer også muligheten for en privat padelbane som del av en fremtidig oppgradering, forutsatt at tomteforhold og godkjenninger tillater det.

    Den høye beliggenheten gir vid utsikt og en følelse av ro, samtidig som Marbellas mange tilbud er innen kort rekkevidde.


    Om eiendommen

    • Frittliggende villa – renoveringsprosjekt

    • 7 soverom og 8 bad

    • Bebygd areal: 750 m²

    • Oppgitt hageareal: 1.558 m²

    • Havutsikt og utsikt mot La Concha

    • Panoramautsikt over omkringliggende landskap

    • Privat hage

    • Garasje og privat parkering

    • Nær golfbaner

    • Mulighet for omfattende ombygging og oppgradering



    Vil du vite mer?
    Ta kontakt med oss i Spania1 for mer informasjon.  
    Vi gleder oss til å hjelpe dere videre i prosessen!




     

  • Fuengirola er en populær kystby på Costa del Sol som byr på noe for alle, med sitt milde klima, vakre strender og levende byliv. Byen er kjent for sine over 7 km lange sandstrender, inkludert Playa de Los Boliches og Playa de Fuengirola, som tilbyr gode muligheter for soling, svømming og vannsport.
    Fuengirola har også en rik historie med det imponerende Sohail-slottet, som går tilbake til det 10. århundre. Slottet ligger på en høyde med flott utsikt over byen, og er et populært sted for konserter og arrangementer.Byen har en rekke restauranter og barer som serverer både lokale spesialiteter og internasjonal mat, og det er et livlig uteliv, spesielt langs strandpromenaden Paseo Marítimo. Her finner du også markeder, shoppingmuligheter, og flere koselige kafeer og tapasbarer. I tillegg er Fuengirola hjem til Bioparc, en moderne dyrepark med fokus på naturvern, som er et populært sted for familier. Med enkel tilgang til offentlig transport er det lett å reise til nabobyene Marbella og Málaga. Fuengirola har også en hyggelig småbyatmosfære og er et trygt og vennlig sted, perfekt både for fastboende og besøkende som ønsker å nyte alt Costa del Sol har å tilby.


    • Balkong/Terrasse
    • Bilvei frem
    • Garasje/P-plass
    • Golfbane
    • Innlagt strøm
    • Innlagt vann
    • Offentlig vann/kloakk
    • Turterreng
    • Utsikt
  • SPANIA1 AS er et norsk aksjeselskap med kontor i Norge og Spania.
    Vi selger nye boliger direkte fra utbygger, og er en ledende aktør i Norge.
    Vi ser til at det blir gitt bankgaranti på alle nye prosjekter.

    Hovedpunkter

    • Kjøp direkte fra utbygger
    • Garanti på alle nybygg
    • Vi har kontor i Norge, Alicante og Malaga
    • Norske erfarne meglere
    • Oppfølging - fra kjøp til innflytting
    • Meget gode referanser fra kunder 
    • Hjelp til utleie av boligen
    • 80% finansiering i euro

    Den beste investeringen dere kan gjøre - er å velge riktig megler!
    Se våre referanser.

    KJØP DIREKTE

    SPANIA1 er IKKE et fordyrende mellomledd, og dere kjøper direkte hos utbygger. 
    Vi er et bindeledd mellom dere, spansk advokat, og utbygger.
    Dere får god hjelp fra kjøp til innflytting - uten at det koster noe ekstra.

    AVGIFTER I SPANIA

    Samlede offentlige avgifter ved kjøp av bolig i Spania er ca 13-14%.
    Les mer om avgifter på vår webside.

    UTLEIE

    Boligen i Spania kan finansieres ved utleie.
    Vi har et eget servicekontor som ordner med alt det praktiske.
    Mange velger å annonsere selv, men bruker våre kontakter i Spania for vask og renhold. Dette tar vi ikke betalt for. Les om utleie på vår webside.

    TIPS

    Bruk én megler (ikke flere) til å vise dere ALLE aktuelle prosjekter.
    Da rekker vi å bli kjent med deres behov, og grunnlaget for å finne drømmeboligen øker.
    SPANIA1 vil alltid forhandle frem beste avtale på vegne av våre kunder!

Publisert: 05.06.2026

Finn ID: 466004003

ID: SP1-CSR5407237