Benijofar
-
Velkommen til et eksklusivt nybyggprosjekt kun 150 meter fra den populære Las Higuericas-stranden i Torre de la Horadada. Her bygges moderne rekkehus og leiligheter med høy standard, gjennomtenkte planløsninger og flotte uteområder – perfekt både som feriebolig og helårsbolig.
Prosjektet har innbydende fellesområder med store grøntarealer, lekeplass og et flott bassengområde med svømmebasseng og eget barnebasseng.
Den attraktive beliggenheten gir kort gangavstand til strandpromenaden, marinaen og det hyggelige sentrum av Torre de la Horadada, hvor du finner et godt utvalg av restauranter, kafeer, butikker og tapasbarer. For golfentusiaster ligger flere populære golfbaner innen kort kjøreavstand, blant annet Lo Romero Golf og Villamartín Golf.
Om boligen
Dette moderne rekkehuset går over to etasjer og har i tillegg en romslig privat takterrasse med utsikt mot nærområdet og Middelhavet.
I første etasje finner du en lys og åpen stue- og kjøkkenløsning med spiseplass, ett soverom med innebygd garderobe og et moderne bad. Fra stuen er det utgang til en romslig terrasse og privat hage, mens kjøkkenet har direkte tilgang til en skjermet bakgård.
Andre etasje består av to romslige soverom med innebygde garderober, et stilrent bad og private terrasser fra begge soverommene.
Den private takterrassen gir gode muligheter for å skape en flott uteplass med solsenger, utekjøkken eller jacuzzi (tilvalg), og er et perfekt sted å nyte solen store deler av året.
Boligen leveres med privat parkeringsplass på egen tomt og holder en gjennomgående høy standard med moderne materialvalg og energieffektive løsninger.
Fakta om boligen
- Rekkehus
- 3 soverom
- 2 bad
- Bebygd areal: 99 m²
- Tomt: 110 m²
- Terrasse: 20 m²
- Privat takterrasse: 32 m²
- Privat hage: 19 m²
- Overbygd terrasse (veranda): 33 m²
- Privat parkeringsplass på tomten
Høydepunkter
- Kun 150 meter fra Las Higuericas-stranden
- 3 soverom og 2 bad
- Privat takterrasse
- Privat hage og flere terrasser
- Åpen stue- og kjøkkenløsning
- Store vindusflater som gir lyse oppholdsrom
- Privat parkeringsplass
- Moderne nybygg med høy standard
- Mulighet for jacuzzi på takterrassen (tilvalg)
Fellesområder
- Stort svømmebasseng
- Barnebasseng
- Flotte grøntområder
- Lekeplass
Avstander
- Strand: ca. 150 meter
- Marina og strandpromenade: gangavstand
- Restauranter og butikker: gangavstand
- Lo Romero Golf: ca. 7 km
- Villamartín Golf: ca. 11 km
- La Zenia Boulevard: ca. 10 minutter
- Torrevieja: ca. 20 minutter
- Cartagena: ca. 35 minutter
- Murcia internasjonale flyplass: ca. 35 minutter
- Alicante flyplass: ca. 50 minutter
Vil du vite mer?
Ta kontakt med Spania1 for mer informasjon eller for å avtale visning.
Vi i Spania1 gleder oss til å vise dere dette fantastiske prosjeket.Torre de la Horadada er et populært og idyllisk boligområde i kystkommunen Pilar de la Horadada. Her bor man med umiddelbar nærhet til langstrakte hvite sandstrender med “blå flagg” stempel, en indikasjon på blant annet høy vannkvalitet. Det er mye å finne på – spesielt hvis du setter pris på natur, god mat og tradisjonelle arrangementer. På sommeren holdes det flere lokale festligheter for både barn og voksne, med blant annet stort marked langs gatene hver onsdag. Gå mellom salgsbodene, kjenn på stemningen, de fremmede luktene og alle fargene! Innenfor kort avstand finner du også flere golfbaner. Villamartin Golf, Las Colinas Golf & Country Club, samt Lo Romero som er den nærmeste, innenfor 10 minutter med bil.- Balkong/Terrasse
- Bilvei frem
- Garasje/P-plass
- Golfbane
- Offentlig vann/kloakk
- Takterrasse
- Utsikt
- Innlagt strøm
- Innlagt vann
- Gåavstand til strand
- Turterreng
SPANIA1 AS er et norsk aksjeselskap med kontor i Norge og Spania.
Vi selger nye boliger direkte fra utbygger, og er en ledende aktør i Norge.
Vi ser til at det blir gitt bankgaranti på alle nye prosjekter.Hovedpunkter
- Kjøp direkte fra utbygger
- Garanti på alle nybygg
- Vi har kontor i Norge, Alicante og Malaga
- Norske erfarne meglere
- Oppfølging - fra kjøp til innflytting
- Meget gode referanser fra kunder
- Hjelp til utleie av boligen
- 80% finansiering i euro
Den beste investeringen dere kan gjøre - er å velge riktig megler!
Se våre referanser.KJØP DIREKTE
SPANIA1 er IKKE et fordyrende mellomledd, og dere kjøper direkte hos utbygger.
Vi er et bindeledd mellom dere, spansk advokat, og utbygger.
Dere får god hjelp fra kjøp til innflytting - uten at det koster noe ekstra.AVGIFTER I SPANIA
Samlede offentlige avgifter ved kjøp av bolig i Spania er ca 13-14%.
Les mer om avgifter på vår webside.UTLEIE
Boligen i Spania kan finansieres ved utleie.
Vi har et eget servicekontor som ordner med alt det praktiske.
Mange velger å annonsere selv, men bruker våre kontakter i Spania for vask og renhold. Dette tar vi ikke betalt for. Les om utleie på vår webside.TIPS
Bruk én megler (ikke flere) til å vise dere ALLE aktuelle prosjekter.
Da rekker vi å bli kjent med deres behov, og grunnlaget for å finne drømmeboligen øker.
SPANIA1 vil alltid forhandle frem beste avtale på vegne av våre kunder!Tilsvarende boliger
-
NOK 5.058.344 EUR 460.000
-
Torre de la Horadada
Rekkehus med 3 soverom, takterrasse og gangavstand til stranden
NOK 4.387.564 EUR 399.000 -
Pilar de la Horadada
Eksklusive rekkehus med privat basseng og takterrasse | Romslig planløsning - 3 soverom og 3 bad
NOK 4.354.574 EUR 396.000 -
Pilar de la Horadada
Nybygg! Rekkehus med privat basseng og takterrasse | Romslig planløsning - 3 soverom og 3 bad | Klimaanlegg inkludert
NOK 4.233.614 EUR 385.000
Publisert: 02.08.2026
Finn ID: 471699852
ID: SP1-18972