La Mata
-
Perfekt beliggenhet – kun 300 meter fra stranden
Dette eksklusive nybygde boligkomplekset ligger i La Mata, Torrevieja, en av de mest ettertraktede områdene på Costa Blanca. Bare 300 meter fra stranden tilbyr prosjektet en fantastisk beliggenhet med panoramautsikt over havet og enkel tilgang til alle nødvendige fasiliteter.
La Mata er et livlig område med en unik sjarm, omgitt av strandpromenader, restauranter, kafeer og supermarkeder – perfekt både for helårsbolig og som fritidsbolig ved sjøen.
Moderne design og energieffektivitet
Komplekset har en elegant middelhavsinspirert arkitektur med moderne detaljer.
Prosjektet følger Passivhus-standarden, som sikrer bærekraftig konstruksjon med høy energieffektivitet, lavere forbruk og redusert miljøpåvirkning.
Leilighetene har høykvalitets materialer, romslige planløsninger og rikelig med naturlig lys – en perfekt balanse mellom design og funksjonalitet.Boligalternativer for enhver livsstil
Leiligheter i første etasje med stor privat hage, havutsikt og mulighet for privat basseng. Inkluderer også en halvkjeller med potensial for ekstra soverom.
Leiligheter i toppetasjen med romslig balkong, privat takterrasse og spektakulær havutsikt – Perfekt for å nyte den spanske solen.
Eksklusive fellesområder
Infinity-basseng med panoramautsikt
Parkeringsplass i underetasje er inkludert for alle boliger.
Om boligen
Penthouse
Stue med åpen kjøkkenløsning
2 soverom
2 bad
Terrasse
A/C
Parkering
Heis
Like ved sjøen
Priser i prosjektet
Leilighet på bakkeplan med 3 soverom - Priser fra 550.000 euro
Penthouse med 2 soverom - Priser fra 620.000 euro
(Priser fra okt 2026)Ferdigstillelse
Juni 2027
Avstander
La Mata-stranden: ca. 300 meter
Naturparken Lagunas de La Mata: ca. 1 km
Torrevieja sentrum: ca. 5 km
Habaneras kjøpesenter: ca. 5,5 km
La Marquesa Golf: ca. 12 km
Alicante flyplass: ca. 40 km (ca. 35–40 minutter med bil)
Torrevieja en en veletablert og populær kystby som ligger 40 km sør for flyplassen i Alicante. Byen har omlag 83.000 innbyggere og går for å være en av de mest internasjonale byene i Europa. Tidligere var dette en fiskelandsby med stor grad av saltproduksjon. Med sin unike beliggenhet mellom middelhavet og to store saltlaguner har dette området en rekke helsefordeler. Når man bor i Torrevieja er man i kort gangavstand til hvite, langstrakte sandstrender med “blå flagg” stempel, som en indikasjon på blant annet høy vannkvalitet. I nærområdet og gjerne “rett utenfor” døren finner man et stort utvalg av lokale butikker, restauranter, kafeer, kjøpesentre, grønne parker, havnen og promenaden. Hvis man er på jakt etter et område med liv året rundt og et sunt mikroklima med 320 soldager i året, kan dette være noe for deg.SPANIA1 AS er et norsk aksjeselskap med kontor i Norge og Spania.
Vi selger nye boliger direkte fra utbygger, og er en ledende aktør i Norge.
Vi ser til at det blir gitt bankgaranti på alle nye prosjekter.Hovedpunkter
- Kjøp direkte fra utbygger
- Garanti på alle nybygg
- Vi har kontor i Norge, Alicante og Malaga
- Norske erfarne meglere
- Oppfølging - fra kjøp til innflytting
- Meget gode referanser fra kunder
- Hjelp til utleie av boligen
- 80% finansiering i euro
Den beste investeringen dere kan gjøre - er å velge riktig megler!
Se våre referanser.KJØP DIREKTE
SPANIA1 er IKKE et fordyrende mellomledd, og dere kjøper direkte hos utbygger.
Vi er et bindeledd mellom dere, spansk advokat, og utbygger.
Dere får god hjelp fra kjøp til innflytting - uten at det koster noe ekstra.AVGIFTER I SPANIA
Samlede offentlige avgifter ved kjøp av bolig i Spania er ca 13-14%.
Les mer om avgifter på vår webside.UTLEIE
Boligen i Spania kan finansieres ved utleie.
Vi har et eget servicekontor som ordner med alt det praktiske.
Mange velger å annonsere selv, men bruker våre kontakter i Spania for vask og renhold. Dette tar vi ikke betalt for. Les om utleie på vår webside.TIPS
Bruk én megler (ikke flere) til å vise dere ALLE aktuelle prosjekter.
Da rekker vi å bli kjent med deres behov, og grunnlaget for å finne drømmeboligen øker.
SPANIA1 vil alltid forhandle frem beste avtale på vegne av våre kunder!Tilsvarende boliger
-
NOK 6.429.896 EUR 620.000
-
La Mata
Penthouse med nydelig havutsikt | 3 soverom og stor takterrasse 175m2 | Gangavstand til strand
NOK 6.212.109 EUR 599.000 -
La Mata
Hjørne-penthouse med nydelig havutsikt | 3 soverom og stor takterrasse 175m2 | Gangavstand til strand
NOK 6.212.109 EUR 599.000 -
La Mata
NYBYGDE BUNGALOWER MED HAVUTSIKT | Kun 300 meter fra stranden
NOK 5.703.940 EUR 550.000
Publisert: 03.11.2026
Finn ID: 471876961
ID: SP1-57888